Wydajny i ergonomiczny ceramiczny promiennik gazowy.

Gaz spalany powierzchni płyty ceramicznej

Ceramiczny promiennik gazowy to urządzenie wykorzystywane do ogrzewania pomieszczeń wielkokubaturowych. Wysoka wydajność doskonale nadaje się do ogrzewania dużych hal produkcyjnych i do bezpośredniego podgrzewania powietrza w magazynach oraz halach sportowych. Gaz spalany jest na powierzchni płyty ceramicznej (specjalny rodzaj stworzony w tym celu) - źródłem promieniowania jest właśnie płomień.

Modulacji palnika mamy opcję pozytywnym

Promieniowanie podczerwone wytwarzane przez promienniki gazowe powstaje na zasadzie emisji widmowej przez płomień - w przypadku ceramicznego urządzenia dzieje się to na powierzchni płyty. Dzięki modulacji mocy palnika możemy efektywnie dopasowywać (dzieje się to automatycznie) natężenie promieniowania. Wszystko w zależności od zapotrzebowania danego obiektu, hali lub pomieszczenia.

Niziutkiej bezwładności procesów

Działanie ceramicznego promiennika gazowego opiera się na sprawdzaniu temperatury pomieszczenia i dopasowywaniu mocy do zapotrzebowania. Tego typu urządzenie jest wydajne i pozwala na duży stopień dokładności, jeśli chodzi o temperaturę. Dzięki niskiej bezwładności procesów przekazywania i wytwarzania energii, następuje natychmiastowa poprawa cieplna pomieszczenia.

Duża efektywność umożliwia stosowanie

Ceramiczne promienniki gazowe stosowane są bezpośrednio - montowane u góry pomieszczenia, aby równomiernie rozprowadzać ciepło po całej kubaturze. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w każdym miejscu danego pomieszczenia będziemy mieli odpowiednią temperaturę i nie będziemy mieli problemu ze zbyt dużą jej różnicą pomiędzy różnymi punktami. Wysoka wydajność pozwala na stosowanie promienników w dużych obiektach.